Gündem

Finansbank Çalışma Saatleri Mesai Saatleri- Hafta Sonu Çalışıyor mu?

Katar tarafından alındıktan sonra adı QNB Finansbank olarak değişen banka özellikle yenilikçi hizmetleriyle dikkat çekmektedir. Finansbank’ın alt yapısında yer alan Enpara şubesi Türkiye’de en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Tabi gerek QNB Finansbank, gerekse de Enpara şubesi kapsamında birleşen müşterilerin sayısı artınca bankanın çalışma saatlerini merak edenler yükseldi. Finansbank çalışma saatleri ve bu çalışma saatleri diliminde verdiği hizmetleri açıkladık.

Finansbank Çalışma Saatleri

QNBFinansbank Türkiye’nin her yerinde açtığı fiziki şubeleri ve bunun yanı sıra Enpara dijital bankacılık şubesiyle milyonlarca müşterisine destek vermektedir. Bankanın çalışma saatleri Koronavirüs kapsamında 12.00’de başlayıp 17.00’de sona eriyordu. Ancak pandemi koşullarının normalleşmesiyle birlikte Finansbank mesai saatleri güncellendi.

Finansbank Mesai Saatleri

Finansbank çalışma saatleri artık 09.00 itibariyle başlıyor. Üstelik yine akşam saat 17.00’ye kadar devam ediyor. Bu saatlerin içindeki 12.30 ile 13.30 aralığı öğlen molasına ayrılmış durumda. Öğlen arasından sonra yeniden aktif bir şekilde bankanın verdiği hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Finansbank mesai saatleri içerisinde kredi kartı başvurusu ve kredi başvurusu işlemlerini yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra fatura ve kredi ödemeleri, hesap açma ve hesap kapatma işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Finansbank Hafta Sonları Çalışıyor Mu?

Özel bankalar arasında yer alan Finansbank diğer tüm bankalar gibi Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermiyor. Bu çerçevede bankaya hafta sonları gitmeniz demek işlemlerinizi yapamadan geri dönmeniz anlamına geliyor. Ancak müşteri hizmetleri ve internet bankacılığından aktif bir şekilde yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu