Hakkımızda


Web sitemizin adresi: https://www.finansmedia.com

FinansMedia (“www.finansmedia.com“) tüm hakları saklıdırwww.finansmedia.com Kullanıcı / Kullanıcılar’ın siteyi aşağıdaki Gizlilik İlkeleri’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit etmesi halinde veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelmesi halinde, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda,  www.finansmedia.com Gizlilik İlkeleri’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. www.finansmedia.com ‘a vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Web Sitesi’nde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, FinansMedia , gerektiğinde Kullanıcı/Kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

www.finansmedia.com , Web Sitesi vasıtasıyla Web Sitesi’ne üyelik kazanılması için kullanıcıların kendileriyle ilgili talep edilen bir takım kişisel bilgileri (isim – soy isim, telefon, adres, e-posta adresleri gibi) www.finansmedia.com tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılır. www.finansmedia.com tarafından talep edilen bilgiler, kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Web Sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler, www.finansmedia.com ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

www.finansmedia.com , Web Sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir ve/veya başka siteler üzerinden www.finansmedia.com ‘ya bağlantı kurma imkânı tanıyabilir. FinansMedia, link vasıtasıyla erişilen ve/veya bağlantı kurulan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Bize ulaşabileceğiniz adresler:

Mail: info@finansmedia.com

Sosyal Medya Hesaplarımız:

https://www.instagram.com/finansmedia

https://www.twitter.com/finansmedia

Finansmedia.com; yatırım danışmanı, mali danışman ya da hisse senedi aracısı değildir. Veri ve bilgilerin hiçbiri, bir menkul kıymetin ya da finansal ürünün satın alınmasına, satılmasına veya tutulmasına yönelik Finansmedia tarafından yapılan bir yatırım tavsiyesi, teklif, öneri ya da talep değildir. Finansmedia herhangi bir yatırımın tavsiye edilebilirliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

Başa dön tuşu