Gündem

Kesin Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı konusunda son zamanlarda birçok kişinin sorun yaşadığını görüyoruz. Birçok bankaya kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler, gereksiz bekleme süresinden çok fazla şikayet etmektedir. Aslına bakacak olursanız bankalardan çok kolay ve hızı bir şekilde kredi kartı alabilmek mümkündür. Bu yazımız içerisinde Kesin Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Günümüzün en popüler ödeme araçlarından birisi olan kredi kartı doğru kullanıldığı takdirde birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bankalar, kredi notu ideal seviyede olan her müşteri adayına kredi kartı vermek ister. Ancak bazı zamanlarda düşük kredi notu ve çeşitli nedenlerden ötürü kredi kartı başvuruları reddedilmektedir. Kesin onaylı olarak kredi kartı veren bankalar,

En Kolay Kredi Veren Bankalar

 • Vakıfbank
 • ING Bonus
 • Ziraat Bankası
 • GarantiBBVA
 • QNB Finansbank Enpara

Vakıfbank Anında Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank, Kesin Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar listemizde ilk sırada yer alıyor. Özellikle kamuda çalışıyorsanız Vakıfbank üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartı alabilirsiniz. Vakıfbank bünyesinde bulunan kredi kartları;

 • Platinum Plus: Genellikle uçak bileti alımlarında tercih edilen kredi kartıdır. Normal kredi kartına nazaran 3 kat daha fazla World puan vermektedir.
 • MilPlus: Yine uçak bileti alımlarında tercih edilen MilPlus, biriktirilen miller aracılığı ile ücretsiz uçak bileti alınmasını sağlamakta.
 • Platinum: Yurt dışı seyahatlerde bulunan kişiler için geliştirilmiş olan bu kredi kartı ücretsiz seyahat sigortası gibi bir özelliğe sahiptir.
 • Rail&Miles: Bu kredi kartı türü de tren ile seyahat edenler için geliştirilmiştir.
 • Like Card: 18 25 yaş arası gençler için geliştirilmiş olan bu kredi kartı birbirinden güzel özelliklere sahiptir.
 • Express Card: Yıllık kart kullanım ücreti ve aidatı olmayan Experess Card, Vakıfbank’ın en yeni kredi kartlarından birisidir.

Yukarıda yer alan kredi kartlarından herhangi birisine başvuruda bulunduğunuzda anında onay aldığını göreceksiniz.

ING Bonus Anında Kredi Kartı Başvurusu

ING, ülkemizde en kolay kredi kartı veren banka olarak gösteriliyor. ING Bank mobil uygulama üzerinden, müşteri hizmetleri üzerinden veya en yakın ING Bank şubesi üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer mevcutta ING Bank banka hesabınız varsa işlemlerin daha hızlı bir şekilde tamamlandığını görebilirsiniz. Anında, hızlı bir şekilde verilen kredi kartları üzerinde genellikle isim yazmaz ve limitleri düşük olurlar. Bu kredi kartlarını kullanıp borçlarını zamanında ödediğiniz takdirde kredi limitiniz artacak, yüksek limitli kredi kartı talep etme hakkına sahip olacaksınız. Kredi kartları Anında onaylansa da basılıp teslim edilmesi 7 ile 10 gün sürebilmektedir.

Ziraat Bankası Anında Kredi Kartı Başvurusu

Birçok kişi Ziraat Bankası’nın kesin onaylı kredi kartı verdiğini bilmez. Bankkart Gold adında geliştirdiği yeni kredi kartına başvuruda bulunan herkes sahip olabilmektedir. Bankkart Gold kartına başvuruda bulunmak için “Aylık Gelir, T.C Kimlik No ve Talep Edilen Kart Limiti” bilgilerini 4747’ye SMS olarak gönderdiğiniz takdirde kredi kartı başvurunuzun onaylandığına dair geri bildirim mesajı alacaksınız. Bunun yanı sıra en yakın Şube üzerinden de anında kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

GarantiBBVA Anında Kredi Kartı

Kesin Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar listemizdeki en çok talep gören bankanın GarantiBBVA olduğunu söyleyebiliriz. Mevcutta bir kredi kartınız yoksa veya ek bir kredi kartı almak istiyorsanız 444 0 333 telefon numarasını arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet bankacılığı ve en yakın GarantiBBVA şubesi üzerinden de kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Bankasının müşterine sunduğu anında onaylı kredi kartları şu şekildedir;

 • Miles&Smiles
 • Shop&Flay
 • American Express Card

Yukarıda yer alan kredi kartlarına başvuru yaptığınızda anında onay aldığınızı göreceksiniz. Ancak kredi kartlarını teslim almanız 4 ile 14 gün arasındadır. Garanti Bankası ile iletişime geçerek kart teslim tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank – Enpara

QNB Finansbank tarafından Türkiye’nin ilk dijital bankası olarak kurulan Enpara, bireysel bankacılıkta oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Geçtiğimiz yıllarda kredi kartı hizmetini de aktif hale getiren Enpara, hemen hemen her başvurana kredi kartı vermektedir. Müşterilerinden aidat almadığı gibi ilk iki yıl kullanım bedeli veren Enpara, son yıllarda müşteri sayısını giderek arttırmıştır. Enpara internet adresi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Teminatlı Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Normal şartlarda kredi kartı sahibi olmayan kişiler son çare olarak bloke teminatlı kredi yolunu tercih edebilirler. Bu kredi kartından yararlanmak isteyen kişiler öncelikle mevduat hesabı açtırmaları gerekmektedir.  Mevduat hesabına bir miktar para yatırıp bu hesaba bloke koydurduğunuz takdirde ilgili bankadan kredi kartı alabilirsiniz. Kredi kartı limitiniz yatırdığınız tutarın tamamı kadar olabileceği gibi %80’lik kısmı üzerinden de verilmektedir. Bu yöntem en garanti, en hızlı kredi kartı alma yöntemidir.

Çalışmayan Birisi Kredi Kartı Alabilir Mi?

Her bankanın kredi kartı verme şartı farklıdır. Bazı bankalar herhangi bir gelire, belgelenebilir gelire sahip olmayan kişilere kredi kartı verirken bazıları bu grupta yer alan kişilere herhangi bir şekilde kredi kartı vermemektedir. Son zamanlarda birçok banka herhangi bir gelire sahip olmayan ev hanımlara bile kredi kartı verdiği görülmüştür. Herhangi bir gelire sahip olmasanız bile bankalar aileye giren toplam geliri baz alarak müşterilerine kredi kartı vermektedir.

Kredi Kartı Alamama Sebepleri Nelerdir?

 Kesin Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar yazımızın yavaş yavaş sonuna doğru geliyoruz. Tüm bankalara kredi kartı başvurusunda bulunup sürekli olumsuz yanıt alan kişiler kredi kartı alamama sebeplerini araştırmaktadır. Bankalar, bankacılık hizmetlerini kredi notu sistemine göre vermektedir. Tüm bankaların ortak havuzu olan kredi notu, bir kişinin tüm finansal geçmişi hakkında bilgi verir. Tüketicilerin 18 yaşından itibaren tüm banka geçmişi kaydeden kredi notu, her müşteriyi siciline göre risk kategorilerine ayrılır.

Müşteriler kredi notu sisteminde Riskli, Düşük, Orta ve Yüksek olarak kategorilere ayrılmaktadır. Kredi Notu yüksek olan kişiler istediği bankanın istediği kredi ve kredi kartı ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Her ay kredi notu sorgulaması yaparak sicil kategorinizi öğrenebilirsiniz. Kredi kartı alamıyorsanız büyük ihtimal ile riskli kategori içerisinde yer alıyorsunuzdur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu