Gündem

Yapı Kredi Çalışma Saatleri – Mesai Saatleri – Öğle Arası

Yapı Kredi Bankası kredi çekme taleplerinde sağladığı kolaylıklarla ve müşterilerine her zaman profesyonel bir şekilde yaklaşmasıyla bilinen özel bankalar arasında kendisini göstermektedir. Son zamanlarda verdiği WhatsApp desteği sayesinde birçok tüketicinin ilgisini çekmeyi başaran bankanın güncel çalışma saatleri açıklandı. Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri ve çalışma günlerini resmi olarak öğrenerek yazımızda sizlere açıkladık.

Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri

Banka pandemi koşulları nedeniyle çalışma saatlerinde değişikliğe gitmişti. Ancak ülkemizde yaşanan normalleşme adımlarıyla birlikte yeniden eski çalışma düzenine geri döndü. Ayrıca bankanın resmi web sitesi aracılığıyla mesai aralıkları kamuya duyuruldu. Yapı Kredi’nin çalışma saatleri aşağıdaki gibidir:

  • Banka Pazartesi ve Cuma günleri dahil olmak üzere hafta içi 5 gün boyunca sabah 09.00’da açılmaktadır. Akşam 17.00’ye kadar çalışmaya devam eden bankaya 17.00’den sonra ve 09.00’dan önce müşteri kabul edilmemektedir.
  • Banka mesaide bulunduğu 5 günlük hafta içi mesaisinde her gün 1’er saat öğle molasına girmektedir. Bankanın öğle arası ise; 12.30’da başlayıp 13.30’da sona ermektedir. Bu saatler aralığında da müşteri kabulü yapılmamaktadır.

Yapı Kredi Bankası Tatil Günleri

Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri dahilinde olmadığı zamanlar kapalıdır. Bunun haricinde dini ve milli bayramların bulunduğu zamanlarda, her sene 1 Ocak günü ve 15 Temmuz darbe girişimlerinde tatil yapmaktadır. Bu zaman dilimlerinde bankadan hizmet alamazsınız.

Yapı Kredi Bankası Hafta Sonları Çalışıyor Mu?

Banka sadece resmi tatil olmayan zamanlarda haftanın 5 günü hizmet vermektedir. Dolayısıyla Cumartesi ve Pazar günleri banka açık değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu