Gündem

ininal Kart Nedir ? – İninal Kart Nereden ve Nasıl Alınır?

Son dönemin en gözde kartları arasında ininal Kart yer almaktadır. Başta düzenli bir geliri olmayan, öğrencilik yapan kişilerin tercih ettiği bu kart kullanım kolaylığı sayesinde dikkatleri çekmektedir. Bugün sizlere ininal Kart nedir ? sorusunun yanıtı verdik. Eğer almak isterseniz ininal Kart nerden ve nasıl alınır? sorusunu da yanıtladık. İşte ininal Kart hakkında merak edilenler…

ininal Kart Nedir ?

ininal Kart nedir ?; herhangi bir kamu ya da devlet bankası ile anlaşma yaparak kredi kartı almadan, banka hesabı açmadan sahip olabileceğiniz, ödeme yapabileceğiniz bir karttır. Kartın diğer dijital cüzdanlarla karşılaştırıldığında en büyük avantajı ise taksitli alışveriş yapabilme seçeneğinin bulunmasıdır. Sunulan bu taksit imkanı özellikle öğrencilerin ilgisini çekmekte ve maddi zorluklar yaşadıkları dönemde onlara ilaç gibi bir kaynak sağlamaktadır.

ininal Kart Nerden ve Nasıl Alınır?

ininal Kart Nedir öğrenmiş olduk peki nasıl alabiliriz ? Eğer yukarıda sıraladığımız imkanlar ve taksitli alışveriş şansı size cazip geldiyse ininal Kart giriş yapmak isteyenler arasında yer aldığınızı düşünmekteyiz. Bu kartı alabilmek için aşağıdaki mağazalara başvurabilirsiniz.

  • En iyi kitap mağazaları arasında bilinen D&R,
  • Her ilde kolayca bulunabilen Migros, KİM Market ve ŞOK Market şubeleri,
  • Teknoloji mağaza devleri arasında yer alan Vatan Bilgisayar ve Teknosa,

İninal Kart satışı yapan yerler arasındadır.

ininal Kart Nedir ve Başvuru Şartları

Yeni İninal Kart satın al ma işlemi yapmak için aşağıdaki başvuru şartlarını karşılamanız gerekiyor.

  • İninal sanal kart başvurusu yapabilmek için öncelikle yaş şartına uygun olmanız gerekiyor. İninal Kart yaş sınırı 13 olarak belirlenmiştir. 13 yaşın altındakiler kartı alamazlar.
  • Kart başvurusu esnasında yukarıdaki satış noktalarına gittiğinizde 5 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Eğer temassız İninal kart alacaksanız ödemeniz gereken tutar 10 TL’dir.
  • İninal Kart başvurusu için sizden istenen bilgileri vermeniz halinde başvurunuz işleme alınarak kartınız teslim edilecektir.
ininal Kart Nedir

ininal Karttan Para Çekilir Mi?

Kartınızdan nakit para çekimi yapabiliyorsunuz. Ancak %1.15 tutarında komisyon alınmaktadır. Nakit çekim işlemlerinizi PTTMatiklerden ya da bankaların ATM’lerinden yapabiliyorsunuz. Nakit çekebilmek için Yeni ininal Kart satın almanız gerekmektedir. Bu yeni kartlarda VISA logosu bulunduğundan nakit çekimi yapılabilir.  Nakit çekim için kota koyan kart, yıllık 300 TL nakit çekime izin vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu