Gündem

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nereden Yapılır? Nasıl Yapılır?

Alışverişlerinizi yaparken nakit para kullanmak istemiyorsanız ve güveneceğiniz bir bankanın kredi kartını almak istiyorsanız tercihinizi Garanti Bankası’ndan yana kullanabilirsiniz. Çünkü banka kredi kartıyla verdiği bonuslar sayesinde siz harcarken bile size kazandıran, indirim sağlayan kampanyalarıyla dikkat çekmektedir. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için izleyeceğiniz adımları ve karşılamanız gereken şartları sizler için araştırdık.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bonus kartıyla birçok avantajı tüketicilere sunan Garanti kredi kartı başvurusu adımlarını aşağıda görebilirsiniz:

  • Öncelikle Garanti Bankası resmi web sayfasına giriş yapıyorsunuz. Burada sizlere kart başvurusu yapabilmeniz için telefon numaranız ve TC kimlik numaranız istenen form sunuluyor.
  • Banka tarafından verilen formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Başvurunuzun onaylandığı cep telefonunuza SMS olarak bildirilecektir. Onay aldıktan sonra kartınızı alışverişlerinizde ve ödemelerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti Mobil Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’ndan kredi kartı talep edebilmek için şubeye gitme zorunluluğunuz yok. Bankanın Google Play Store ya da App Store üzerinden mobil uygulamasını indirip hemen hesabınıza giriş yaparak kart başvurunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Şartları

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için sizden tek şart talep edilmektedir. O da yaş sınırıdır. Türkiye vatandaşı olup 18 yaşını dolduran herkes bankanın özel kampanyalar ve avantajlar sunan kredi kartı için başvuruda bulunabilirler. Eğer 18 yaşınızı doldurmadıysanız; ebeveynlerinizin onayıyla ailecek ortak limitli bir kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz

Garanti Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası öğrenci kredi kartı olan Bonus Genç öğrencilere çok fazla ayrıcalık tanımaktadır. Bu kartı kullanarak bedava alışveriş ve taksitlendirme fırsatları yakalayabilirsiniz. Yapacağınız her alışverişten bonus kazanabilirsiniz. Bu bonuslarla Bonus Program Ortakları’nda bedava alışveriş yapma fırsatı yapabilirsiniz. Başvuru için sadece “GENC” yazıp 3340‘a mesaj gönderebilirsiniz.

Dilerseniz diğer bankalardan başvurmak için Ziraat Bankası Kredi Kartı başvurusu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu