Finans Haberleri

Garanti Bankası Çalışma Saatleri – Resmi Tatiller Hangi Günlerdir?

Garanti Bankası en fazla müşteriye sahip özel bankalar içerisine adını yazdırmaktadır. Özel bir banka olmasına rağmen yaptığı kredi kampanyaları ve emekliler için tanıdığı özel haklar sayesinde tercih oranı yüksektir. 1946 yılından beri aktif bir şekilde tüketicilere yardımcı olan Garanti Bankası; Faktoring, Yatırım gibi yan kuruluşlarıyla girişimcilere önemli katkılar vermektedir. Eğer siz de bu bankayla çalışacaksanız ve Garanti Bankası çalışma saatleri hakkında bilginiz yoksa tüm detayları öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti şubeleri çalışma saatleri ile tıpkı kamu kuruluşları ve diğer bankalar gibi hizmet vermektedir. Sabah 09.00 itibariyle tüm personeliyle fiziki şubelerinde işlem yapmaya başlayan banka, 17.00’ye kadar işlemlerine devam etmektedir. Bu çalışma saatleri içerisinde bankaya giderek; hesap açabilir, kart talebinde bulunabilir, kredi başvurusu yapabilir ya da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Mesai Saatleri

Garanti Bankası Çalışma Saatleri hafta içi haftanın 5 günü sağlamaktadır. Günlük 09.00 ile 17.00 arasında hizmet veren bankanın 1 saatlik öğle tatili bulunmaktadır. Dolayısıyla bankaya 12.30 ile 13.30 saatleri arasında gittiğinizde hizmet alamamaktasınız. 13.30’dan itibaren 17.00’ye kadar gün içerisinde destek alabilirsiniz.

Garanti Bankası Resmi Tatiller

Garanti Bankası resmi tatillerde açık mı? sorusuna verebileceğimiz yanıt olumsuzdur Çünkü; Garanti çalışma saatleri resmi tatilleri kapsamamaktadır. Dolayısıyla bankadan resmi tatillerde 09.00 ve 17.00 saatleri arasında gitseniz bile hizmet alamıyorsunuz. Ancak internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM’lerden işlemlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Garanti Bankası Şubeleri için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu