Finans Haberleri

İcralık Olana Kredi Veren Bankalar % Kaç Faizle Kredi Vermektedirler?

Günümüzde bankalardan alınan kredilerin ödenmemesi durumunda kişiler icraya yönlendirilirler. Bankalardan çekilen kredilerin düzenli ödenmesi halinde birçok banka sizlere kredi, kredi kartı gibi ürünlerini aldırmak için ulaşacaktır. Ancak bir bankaya bile geciktirilen borç ödemeleri bankaların size büyük ölçüde kapılarını kapatması anlamına gelmektedir. Ancak yine de icralık olana kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Bir banka tarafından icraya verildiyseniz borç kapatma kredisi adı altında bankadan kredi talebinde bulunabilirsiniz. Tabi bunun için bazı koşullar sizden talep edilmektedir. İcralık olmanız halinde size kredi verebilecek bankaları araştırarak listemizde paylaştık. Hemen bu bankalara başvuru yaparak kuruma olan borcunuzu kapatarak icra işlemlerini durdurabilirsiniz.

İcralık Olana Kredi Veren Bankalar

Kredi, kredi kartı borcunuzu ödememeniz durumunda icralık olursunuz. İcra işlemleri konusunda henüz yeni ihtar gelmeye başladıysa icralık olana kredi veren bankalar için aşağıdaki listeyi sizlere sunduk.

  • Aktifbank İcralık Olana Kredi: Aktifbank N Kolay Kredi hizmeti adı altında bankadaki borcunu ödemediği için icralık olana kredi veriyor. Kredi başvurularınızı yapabilmek için bankanın resmi internet adresini ya da PTT şubelerini ziyaret etmelisiniz. Borçlarını yapılandırmak isteyenlere 30.000 TL değerinde N Kolay Kredi verilmektedir.
  • Ziraat Bankası İcralık Olana Kredi: Eğer ihtiyaç kredisi çektiyseniz ve bu kredinizi ödeyemediğiniz için icralık olduysanız Ziraat Bankası kredi yapılandırma kredisi veriyor. Verilen krediyi 60 aylık taksitlere böldürebiliyorsunuz.
  • Garanti BBVA İcralık Olana Kredi: İcralık müşterilerine özel ihtiyaç kredisi adı altında destek sağlayan Garanti BBVA, 60 aylık vade seçeneği sunuyor. Kredi ödemesi yaparken karşılaşacağınız aylık faiz oranı ise; %1,09’dur.
  • TEB İcralık Olana Kredi: Özel bankalar arasındaki TEB 50.000 TL değerinde icralık olanlara kredi desteği sağlıyor. En fazla 60 aya böldürebileceğiniz borcunuz için %0,98 oranında faiz ödeyeceksiniz.
  • ING Bank İcralık Olana Kredi: %0,94 gibi düşük faiz oranlarıyla borç kapatma kredisi veren bankaya 691 TL’lik aylık taksitler sayesinde icralık borcunuzu kapatmak için başvurabilirsiniz.
  • Akbank İcralık Olana Kredi: Borç Transfer Kredisi adıyla icralık olan müşterilerine kredi desteği sağlayan Akbank, ING’ye nazaran daha yüksek faiz seçeneği sunuyor. Bankanın faiz oranı %1,15’ken en fazla 50.000 TL kredi alabiliyorsunuz.

İcralık Olan Kişiler Nasıl Kredi Alır?

Az önceki listemizde sizlere icralık olana kredi veren bankalar listesini sunduk. Bu bankaların faiz oranlarına ve verdikleri kredi miktarlarına dikkat ederek seçiminizi yapabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir husus var. Eğer icralık olduysanız direkt ihtiyaç kredisi çekemezsiniz. Yukarıdaki bankalar sadece borç yapılandırmak isteyenlere kredi desteği vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu